MAHONY DIET

Vítejte na stránkách

REDUKCE HMOTNOSTI

Vaše zdravé hubnutí pod dohledem odborníků

 

Jsme tým odborníků, který vytvořil unikátní řadu přípravků k redukci tělesné hmotnosti, která se nazývá MAHONY® DIET. Jedná se o bezpečnou a účinnou dietu. 

Naše cesta začala před několika lety, kdy jsme si uvědomili, že na trhu chybí metoda hubnutí, která by byla bezpečná, účinná a přizpůsobená potřebám každého jednotlivce. Chtěli jsme vytvořit systém, který by především lidem pomohl změnit jejich stravovací návyky, místo toho, aby se omezoval na drastické diety, které jsou, z dlouhodobého hlediska, neudržitelné a navíc nezdravé. A tak se zrodil koncept MAHONY® DIET.

Naši cíloví klienti jsou jedinci, kteří chtějí zhubnout, ale především udržet svoji nově získanou tělesnou hmotnost a současně zlepšit svůj celkový zdravotní stav. Jsou to lidé, kteří se nebojí výzev a jsou připraveni ke změně svého životního stylu.

 

Co nás dělá unikátními?

Naše metoda a odbornost. V prvé řadě musíme zjistit zda vám váš zdravotní stav umožňuje redukci tělesné hmotnosti bez odborného dozoru (v rámci tzv. samoléčby). 
S konceptem MAHONY® DIET již nemusíte obětovat oblíbená jídla nebo trávit hodiny v posilovně. Dietní jídla MAHONY® DIET představují pokrmy s vysokým obsahem bílkovin a sníženým obsahem cukrů a tuků. Účinnost programu je podložena vědeckými poznatky z Harvardské univerzity a četnými odbornými studiemi.

Dalším faktorem, který nás odlišuje od konkurence, je náš personalizovaný přístup. Každý klient je pro nás unikátní, a proto mu nabízíme individuálně sestavený program, který je přizpůsoben jeho cílům a potřebám. Zdravotní dotazník nám umožní určit nejlepší cestu, jak dosáhnout vašeho cíle.

V MAHONY® DIET se snažíme udělat hubnutí bezpečným, zábavným a udržitelným. Přidejte se k nám a přesvědčte se sami.

V naši on-line poradně na Vaše dotazy odpoví nutriční specialistka Kristýna, která získala magisterský titul na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Pracuje především s klienty v rámci preventivní medicíny a má bohaté zkušenosti s poradenstvím v oblasti redukce, léčbě metabolického syndromu, řešení potravinových alergií, intolerancí a diabetu mellitu I. a II. typu. Individualizovaná doporučení se snaží prakticky implementovat do každodenního života. Je zastánkyní v praxi proveditelných a dlouhodobě dodržovatelných metod stravování.

Ráda vám pomůže s výběrem vhodného programu MAHONY® DIET a v případě, že pro Vás tento program není vhodný, ráda Vám poradí jinou cestu k dosažení Vašeho cíle, například formou individualizovaného výživového plánu.

Pokud máte dotazy, nebo Vás zaujal individualizovaný výživový plán, neváhejte nám napsat!

Cesta k personalizovanému plánu hubnutí vede přes zdravotní dotazník:

 

ZDRAVOTNÍ DOTAZNÍK