Jak funguje dotazník?

Unikátní zdravotní dotazník pro redukci hmotnosti je zde! Mysleli jste někdy na to, jak by bylo skvělé zhubnout a udržet si svou redukovanou hmotnost pod dohledem odborníka na výživu? Máte nyní jedinečnou příležitost. Vyplňte náš dotazník a zjistěte, jaký způsob redukce je pro vás nejvhodnější.

Naše specializované programy redukce hmotnosti jsou sestaveny experty na výživu a jsou určeny pro různé váhové cíle. Ať už potřebujete zhubnout jen pár kilogramů nebo se chcete zbavit většího množství tuku, máme pro vás ten pravý program.

Představte si, jak se budete cítit po skončení redukce tělesné hmotnosti. Bude to osvobozující pocit, když dosáhnete svého cíle a novou hmotnost udržíte díky našemu dlouhodobému stabilizačnímu programu. Získáte zdravější tělo, ve kterém se budete cítit skvěle.

Nečekejte na zítřek a dejte se do toho již dnes. Vyplňte náš zdravotní dotazník a zjistěte, který způsob redukce vás dovede k vytouženému cíli.

ZDRAVOTNÍ DOTAZNÍK – jak to funguje?

Zjistěte, jaká cesta k redukci nadváhy je pro vás ta nejvhodnější! Zdravotní dotazník je více než jen další obecný konfigurátor. Místo toho, abychom jeho vyplněním směřovali k jednomu univerzálnímu řešení, které by vyhovovalo všem, náš program je navržen tak, aby vyhovoval individuálním potřebám a cílům každého jednotlivce. 

Naše personifikované výživové plány a programy jsou navrženy tak, aby zohedňovali váš životní styl, stravovací preference a dosažení definované redukce hmotnosti. Od jednoduchých, snadno připravitelných jídel až po sofistikované recepty v personalizovaných výživových plánech.

Pokud hledáte rychlou, a současně bezpečnou redukci hmotnosti, naše MAHONY® DIET programy jsou pro vás ideální volbou. Nabízíme tři různé druhy modulů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovali různým konečným cílům. Ať už chcete zhubnout jen pár kilogramů, nebo jste připraveni na větší transformaci, vždy pro vás máme ten správný program. 

Hlavní přínosy MAHONY® DIET programů:

  1. Personalizovaný přístup: naše plány jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim jedinečným potřebám a cílům v oblasti zdraví a wellness.
  2. Odborné poradenství: naše plány jsou navrženy vysokoškolsky vzdělanými nutričními specialisty, kteří jsou k dispozici pro online konzultace nebo osobní setkání.
  3. Flexibilita: nabízíme tři různé délky programů MAHONY® DIET, zdravotní dotazník vám pomůže nakonfigurovat správnou délku programu.
  4. Rychlá a bezpečná redukce váhy: naše diety s vysokým obsahem bílkovin jsou navrženy tak, aby pomohly bezpečně a účinně zredukovat tukovou tkáň, aniž by došlo ke ztrátě svalové hmoty.
  5. Udržitelnost: naše plány jsou navrženy tak, aby vám pomohly dlouhodobě udržet zredukovanou tělesnou hmotnost po ukončení programu a předejít tak jo-jo efektu.

V případě, že se chcete řešit jídelníček více do hloubky a nastavit opravdu dlouhodobé změny ve vašem stravováním, nebo Vám zdravotní dotazník doporučí redukci formou personalizovaného jídelníčku stanoveného na míru, nemusíte se bát! Náš tým nutričních specialistů si poradí s každým požadavkem. Stačí vyplnit kontaktní formulář a domluvit se s nutričním specialistou na podrobnostech.