O nás

I přes celkově zlepšující se situaci na poli stravování a životního stylu (široká dostupnost zdravých potravin, vysoké povědomí populace o zásadách zdravé životosprávy), se situace na poli výskytu nadváhy a obezity neustále zhoršuje.

Analýza současného e-trhu s dietami a dietními přípravky nás přivedla k poznání, že různých diet existuje bezpočet, ale zcela zásadně chybí širší zájem lékařů o problematiku nadváhy a obezity (necháme-li stranou specializovaná pracoviště, která obvykle pracují v systému grantů a nejrůznějších studií, což je z hlediska široké populace promořené obezitou zcela k ničemu, protože s běžnými pacienty se setkávají především terénní lékaři, a ne nemocniční specializovaná centra).

Rozhodli jsme se proto dát klientům k dispozici jednoduchý nástroj, jak bezpečně zhubnout, ať již v režimu „samoléčby“, nebo pod odborným dohledem lékaře se zkušenostmi v oblasti redukce tělesné hmotnosti, respektive skutečného výživového poradce s adekvátním vzděláním a zkušenostmi (tedy ne rekvalifikanta, absolventa rychlokurzu „Zkušeným výživovým poradcem za 8 hodin“).

Naše hlavní know-how spočívá v tom, že máme s redukcemi tělesné hmotnosti dvacetiletou zkušenost a dále pak v tom, že jsme schopní klienty, kteří potřebují lékařský (nebo alespoň odborný, nelékařský) dohled, nasměrovat na zkušeného spolupracujícího lékaře nebo výživového poradce.

Klienty chceme na cestě ke štíhlé postavě doprovodit a to nejen ty zdravé, kteří potřebují shodit 2 kila do plavek. Díky síti spolupracujících odborníků si troufáme zhubnout opravdu každého, a naším mottem je: REDUKCE HMOTNOSTI OD 1 DO 100 KG.

Zkuste to s námi a uvidíte sami.

Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Reklamace